Bayilikler Verilecektir

Bayilikler Verilecektir

1607896415-bayilikler-verilecektir.jpg

Nasıl Bayi Olurum?

BTT SERVİS ANKARA GENEL MERKEZ BAYİ KAMPANYASI

Siz değerli dostlarımızı bu yeni nesil servis ve teknoloji ağının içinde çalışma arkadaşımız olarak görmekten mutluluk duyarız. Sizlere BTT SERVİS hakkında bilgi vermek ve kampanyamızı bildirmek için bu formu özel olarak hazırlamış bulunmaktayız

       BTT SERVİS NEDİR ?

Btt servis yeni nesil teknik servis ağıdır. Bilgisayar tablet telefon gibi bilişim cihazlarının onarımı ve sarf malzemelerinin satışı olarak hizmet vermektedir. Günümüzde bilgisayarcılara oluşan güven probleminin farkında olan ekibimiz piyasanın bu açığından faydalanmak için Türkiyenin ilk ve tek özel bilişim teknik servis ağını kurumsal olarak kurmuş bulunmaktadır. Şu ana kadar gelmiş olduğumuz konum doğru ilerleyişimizin destekçisi konumundadır. Hepimizin bildiği üzere bilişim cihazları artık zarurîyet haline gelmiştir dolayısıyla artan bilişim cihazı ihtiyacının artan destek talebi de bulunmaktadır. Firmamız bu destek ihtiyacına cevap verebilmek adına ustaları ve uzman ekibi merkeze toplayarak ve bayiler aracılığı ile bu cihazların toplanıp merkezde uzman kadro tarafından profesyonel olarak yapılarak müşterisinin memnuniyetini ve iş kalitesinin artışını hedeflemiştir. Hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak güvenlerini kazanmak ve insanların hiç düşünmeden korkmadan güvenerek hizmet almasını sağlamaktır.

      BTT SERVİS SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR ? 

Btt servis sisteminin işleyişi şu şekildedir. Arızalı cihaz bayiye bırakılır. Cihaz ilk rootta bayiden alınarak merkezimize iletilir. Uzman ekip tarafından incelenen cihazın durumu müşteriye bildirilerek fiyat verilir. Müşteri onayladığı taktirde cihazı tamir edilir onaylamaz ise cihaz o şekilde tekrar bayiye iletilir. Müşteri bayiden cihazını alıp kontrolünü yaparak ödemesini tamamlar.

Bu yöntemle cihazı profesyonel makineler ve uzman ekip tarafından incelenmiş olur ve hiçbir yetkisiz personel tarafından cihazı açılmaz. Kendimize o kadar güveniyoruz ki yaptığımız her işe garanti veriyoruz.

      BAYİLER NE YAPAR

Bayiler aracı konumundadır. Cihazı teslim alıp teslim eder sarf malzeme oem parça 2.el cihaz satışına kadar her işi yapar ve her işten kar alır. Müşteri 2.el cihazını bayi aracılığı ile bize satsa dahi cihaz satıldığında bayi kara ortaktır. Bayiden teslim alınan fakat hurda olmuş cihazlar bile parçalanarak yedek parça olarak değerlendirilir ve bundan dahi bayiler kar almaktadır.

Bayi cihazı teslim aldıktan sonraki süreç merkez tarafından yürütülür. Müşteri ile iletişim , satış , tamir , garanti gibi her konu merkez ve müşteri arasında halledilerek bayiye tesim edilir. Bayi getirisi olan her işlemden riske girmeden karını alır. Garanti yanlış iş v.s. bütün sorumluluklar merkeze aittir. İş zarar etse dahi bayi zarar etmez. Bunun yanında bayi fotokopi , ödev çıktı , oyun , müzik , kırılmaz cam, klavye , mouse satışı gibi ek gelirlere sahiptir ve bunları merkez ile paylaşmaz.

          NEDEN BAYİ OLMALIYIM ? 

Düşük bütçe ve sıfır risk ile sadece form doldurarak %50 net kar !

         ŞU AN BAYİ OLSAM BANA NE KARI OLACAK ?

 • Kampanya dahilinde 30.01.2021 Tarihine kadar bayilik alan herkes şu avantajlara sahip olacak;
 • 01.01.2023 tarihine kadar %40 olan kar oranını %50 net kar olarak alacak
 • 01.01.2023 tarihine kadar hiçbir cihaz için servis ücreti ödemeyecek. Bu ücret bayi konumuna göre değişkenlik göstermektedir.
 • 01.01.2023 tarihine kadar aylık 200 tl olan reklam iletişim (0850 hat) yazılım ve arge aidatını ödemeyecek.
 • 25.000 tl olan frenchise ücretini ödemeyecek.
 • Kendisine tam bayilik verilecek bu sayede bölge şahsına ait olacak o bölgeye başka kimseye baylik verilmeyecek devir teslim hakları kendine ait olacak.(bölge boyutları ve sınırları ilçeye göre değişiklik gösterir konum tesbiti sırasında bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz)
 • Ücretsiz elde ettiğiniz frenchiseyi ücret karşılığı satabilir , devredebilirsiniz. Bu hususta sizden hiçbir ücret talep edilmeyecek.
 • 3 personellik satış ve davranış uzmanları tarafından hazırlanan ders hediye edilecek bu sayede satışlarınızı arttırabileceksiniz.
 • Kosgeb projesi hibeleri hakkında ücretsiz olarak bilgilendirilecek ve tarafımızdan ücretsiz destek alabileceksiniz.
 • Konum tesbiti konumun potansiyeli konumun bayi sınırları hakkında ücretsiz bilgi ve destek alabileceksiniz.
 • Bayiniz için lazım olan tabela banko raf gibi konularda ücretsiz destek ve anlaşmalı firma fiyatlarından faydalanabileceksiniz.

RANDEVU İÇİN ARAYINIZ